• اسلاید یک
 • اسلاید دو

کارخانه پنجره دوجداره upvc آفتاب تولید کننده درب و پنجره upvc ، شیشه دوجداره و سه جداره می باشد. دستگاه های تولید پنجره یو پی وی سی این شرکت ELUMATEC آلمان( معروفترین و معتبرترین ماشین آلات تولید پنجره یو پی وی سی ) و دستگاه های تولید شیشه CMS ترکیه می باشد.

هدف شرکت پنجره upvc آفتاب تولید و نصب پنجره دوجداره با کیفیت استاندارد ، تحویل به موقع ، قیمت مناسب و شرایط پرداخت آسان با ضمانت های واقعی است.

تمام سعی و تلاش شرکت بر این است محصول پنجره upvc ، کالای دور از دسترس و یا یک بار مصرفی نباشد و در عین حفظ کیفیت درجه 1 و ضمانت کالا قیمت پنجره یو پی وی سی برای اقشار مختلف جامعه مناسب باشد. زیرا معتقدیم پنجره دوجداره یو پی وی سی صرفاً یک کالای تجملاتی و لوکس محسوب نمی شود ، بلکه همزمان با زیبایی و شکیل بودن نقش مهمی در آرامش خانواده ها و کاهش هزینه های مصرفی آنها دارد. 

 

- نحوه محاسبه قیمت پنجره دوجداره upvc چگونه است؟

 

قیمت پنجره دوجداره upvc به عوامل مختلفی مانند: ابعاد ، نقشه، تعداد بازشو ، تعداد و سایز کتیبه ها ، نوع پروفیل upvc ، نوع رنگ آمیزی یا لمینت طرح چوب پروفیل یو پی وی سی ، رنگ  شیشه دوجداره یا سه جداره، سکوریت یا لمینت بودن شیشه  مصرفی دارد. شرکت پنجره آفتاب از پروفیل های ویستابست(vista best) ، وینتک (wintech) ، فربد (Farbod) و پرووین (Prowin) استفاده می نماید که هرکدام از پروفیل های یو پی وی سی دارای مشخصات فنی ، قیمت و کیفیت متفاوتی می باشند. 

جهت دریافت قیمت دقیق درب و پنجره upvc لطفا ابعاد اولیه و تعداد پنجره های خود را به شماره 09120593196 تلگرام یا واتس آپ کنید. بازدید و مشاوره از پروژه در استان های البرز و تهران رایگان  می باشد.

 

قابلبیت تعویض پنجره آهنی یا آلومینیوم قدیمی با پنجره  upvc

 

پنجره های آهنی یا آلومینیوم قدیمی  را می توان بدون تخریب در یک روز با پنجره های دوجداره یو پی وی سی تعویض نمود. پنجره های آهنی ممکن است دارای چارچوب کناره ای ( سپری) ، فرانسوی ، قوطی دو طرف زهوار ، مکزیکی و یا ترکیب اینها باشد. پنجره های قدیمی نیز ممکن است بدون چارچوب و یا دارای چارچوب آهن یا آلومینیوم باشد.

در تمام حالات فوق امکان بازسازی پنجره های آهنی یا آلومینیوم قدیمی با پنجره upvc امکان پذیر می باشد.

اجرای کلیه مراحل تعویض پنجره های upvc شامل : اندازه گیری اولیه و برآورد قیمت پنجره دو جداره ، اندازه ساخت پنجره upvc و اخذ تأیید از مشتری ، ساخت ، ارسال و نصب درب و پنجره یو پی وی سی و برشکاری پنجره های قدیمی بر عهده شرکت پنجره آفتاب می باشد و مشتری دغدغه آهنگری یا برشکاری پنجره ها را نخواهد داشت.

تعویض درب و پنجره های قدیمی با درب و پنجره دوجداره upvc تا میزان 100 درصد در مقابل آب باران و گرد و غبار ، 70 درصد در مقابل سر و صدا ، سرما و گرما عایق خواهد شد. 

در واقع پنجره دوجداره یو پی وی سی به طور کامل مانع سر و صدا و سرما و گرما نخواهد بود اما حد قابل ملاحظه ای از آزاردهندگی این عوامل جلوگیری می کند. شرکت پنجره آفتاب برای انجام پروژه های تعویضی پنجره های قدیمی با پنجره های upvc از پروفیل مخصوص بازسازی شرکتهای ویستابست، وینتک و فربد استفاده می نماید.

با استفاده از پروفیل upvc مخصوص بازسازی بین 80 تا 100 درصد چارچوب پنجره های قدیمی پوشانده می شود. استفاده از پروفیل بازسازی علاوه بر مزیت زیبایی آب بندی و عایق بندی مناسب تری را موجب می شود.

هزینه دوجداره کردن پنجره های قدیمی : 

 

جهت محاسبه قیمت تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره upvc باید ابعاد ، نقشه، تعداد بازشو ، تعداد و سایز کتیبه ها ، نوع پروفیل upvc ، نوع رنگ آمیزی یا لمینت طرح چوب پروفیل یو پی وی سی ، رنگ  شیشه دوجداره یا سه جداره، سکوریت یا لمینت بودن شیشه را در نظر گرفت تا بتوان قیمت دقیق ارائه داد.

کارخانه پنجره آفتاب با بهره گیری ازدستگاههای ELUMATEC آلمان که یکی از معروفترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده درب و پنجره upvc می باشد و  همچنین با استفاده از مرغوب ترین پروفیل های دارای گواهینامه مرکز تحقیقات ساختمان وزارت مسکن  و  نیز ابزار آلات شرکت WINKHAUS ، GU در و پنجره های خود را تولید می کند. محصولات تولیدی این شرکت دارای ۱۰ سال گارانتی در مقابل تغییر رنگ و تغییر فرم می باشد .شیشه های دو جداره و سه جداره مصرفی این کارخانه به وسیله دستگاههای تمام اتوماتیک تولید شده و دارای ۵ سال گارانتی در مقابل بخار زدگی میباشد .

 

ضمانت پنجره  یو پی وی سی:

 

محصولات در و پنجره یو پی وی سی و شیشه دوجداره شرکت پنجره آفتاب دارای ضمانت نامه واقعی به شرح ذیل می باشد.

- تضمین­ کار پس­ از نصب درصورتیکه توسط افراد نصاب و متخصص شرکت پنجره آفتاب صورت می گیرد شامل تغییرات در رنگ پروفیل UPVC به مدت 15سال می باشدو در مقابل بخار زدگی شیشه دوجداره  به مدت 5 سال می باشد و همچنین کلیه یراق آلات به مدت یک سال از تاریخ قرارداد شامل ضمانت تعویض بدون قید و شرط می باشد.

- خسارتی که در اثر ضربه، یا استفاده ناصحیح از در و پنجره دوجداره upvc   مورد نظر باشد ، شامل گارانتی نخواهد بود.

 

 

تنوع رنگ و تنوع لمینیت پروفیل ، تنوع اشکال پنجره ، تنوع رنگ شیشه

قابلیت بازسازی پنجره های قدیمی بدون نیاز به تخریب با پروفیل بازسازی

پنجره دوجداره در کرج, پنجره یوپی وی سی در کرج

پنجره دو جداره آفتاب

 

پنجره آفتاب

 

    

                   

                                        برای دریافت اطلاعات کامل تر در خصوص پنجره ی یو پی وی سی با نمایندگی پنجره آفتاب در ارتباط باشید:

                                                         0912-0593196

                                                         026-32746871

 

 

 

 •  
  آدرس:
  کرج ، مهرویلا ، بلوار سرداران ، کنار پل جنب کوچه معزی ،ساختمان پرشین ، طبقه پنجم
 •  
  تلفن:
  ۰۲۶۳۲۷۴۶۸۷۱
 •  
  موبایل:
  ۰۹۱۲۰۵۹۳۱۹۶
 •  
  فکس:
  ۰۲۶۳۲۷۴۶۸۷۱
 •  
  ایمیل:
 • صفحه تماس با ما

کلیه حقوق این سایت برای پنجره دوجداره upvc آفتاب محفوظ است. 

بالا
پایین